هفتمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی انرژهای تجدید پذیر و تولید پراکنده ایران

تاریخ برگزاری : ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ سایر همایش ها

هفتمین کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران در سطح بین‌المللی در تاریخ‌های 7 تا 9 اسفند ماه 1397 توسط دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.
هفتمین کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران در سطح بین‌المللی در تاریخ‌های 7 تا 9 اسفند ماه 1397 توسط دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد. این کنفرانس در قالب ارایه مقالات منتخب، سخنرانی‌های ویژه، کارگاه‌های آموزشی، میزگرد تخصصی و نمایشگاه دستاوردهای فنی در مجموعه تالارهای رنجبران پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور برگزار خواهد شد.
برگزار کنندگان اصلی این کنفرانس، دانشگاه شهید بهشتی، شرکت مادر تخصصی توانیر، گروه صنعتی مپنا، سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق ایران (ساتبا) و معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری می‌باشند.
علاوه بر برگزارکنندگان برخی از دانشگاه‌ها، مراکز و انجمن‌های علمی، سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی مرتبط، به عنوان حامی در این رویداد بین‌المللی حضور دارند.
همچنین در این کنفرانس از برخی دانشمندان و صاحب‌نظران فنی این حوزه به عنوان سخنرانان ویژه جهت ارایه آخرین نوآوری‌ها علمی این حوزه دعوت به عمل آمده است.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق سایت کنفرانس به آدرس http://icredg2019.ir و گروه تلگرامی با لینک https://t.me/joinchat/BGC2skUArS6e9kz6x3Q7lQ استفاده نمایند.