اسامی پذیرفته­ شدگان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه بیرجند برای سال تحصیلی 97-98 (استعداد درخشان)

بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان اولیه پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 97-98 اعلام می گردد. بدیهی است پذیرش نهایی پذیرفته شدگان منوط به تایید صلاحیت علمی و عمومی توسط سازمان سنجش آموزش کشور بوده که در اواخر شهریور ماه اعلام می شود. پذیرفته شدگانی که قصد انصراف از پذیرش در دانشگاه بیرجند را دارند می توانند از مورخ 1/5/97 لغایت 10/5/97 به سایت talent.birjand.ac.ir مراجعه و با استفاده از کد رهگیری خود انصراف دهند.

دانشکده ادبیات و علوم انسانی

عنوان رشته پذیرفته شدگان
زبان و ادبیات فارسی

زهرا مزگی نژاد

فروغ رودینی

راضیه ستایش مرام

زبان و ادبیات فارسی ادبیات تطبیقی
زبان و ادبیات فارسی ادبیات روایی

بتول هاشمی

فاطمه عباسی

جغرافیاو برنامه ریزی روستایی

حمید خیرآبادی

بهاره جعفری سهل آباد

خدیجه بهارفر

تاریخ-تاریخ ایران اسلامی

فرشته حیران

محدثه حاجی رضایی

محدثه نجیبی

حسنیه زارع

مریم کاملی تخته جان

زبان شناسی همگانی بهزاد برادران صابونچیان
مترجمی زبان انگلیسی

مینا آرمان

محمدرضا رحیم آبادی

ریحانه عادل مقدم

زبان و ادبیات عربی
نهج البلاغه-اخلاق و تربیت فردی و اجتماعی تکتم سبزه بان
فلسفه و کلام اسلامی

زهرا صلاحی

عالیه عرب

دادرحیم بلوچی

جغرافیای سیاسی
پژوهش علوم اجتماعی
علوم سیاسی

الهه خزاعی

الهام حسنی

زهرا چهکندی نژاد

مهتاب دهقانی

دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی

عنوان رشته پذیرفته شدگان
برنامه ریزی درسی

سمانه قدیری

فاطمه عرب زاده            

سیده طیبه بهدانی

مهدی طیبی

مدیریت آموزشی

سعیده سمائی

فاطمه دهقانی

وحید جعفریان

رسول حسینی میناخو

حسین خسروی

روانشناسی تربیتی

فاطمه زهرا خسروی اسفزار

هاجر معنوی پور

نرجس امیرآبادی زاده

معصومه اسماعیلی

حمیده زحمتکش

عارف کشتگر

حسن خادم

ریحانه قانونی

فرزانه انصاری

علم اطلاعات و دانش شناسی- مدیریت اطلاعا ت

زهره نصرآبادی

زهرا ارثیا

ناهید افتخاری

زکیه بصیری

علم اطلاعات و دانش شناسی مطالعات کتابخانه های عمومی سمیه ابراهیمی

دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی

عنوان رشته پذیرفته شدگان
مدیریت ورزشی-مدیریت راهبردی در سازمانهای ورزشی

سیده رضوانه رضوی

اسما محمدی

معصومه کیوانی

مهلا قنبرزاده گوکی

عفت کارگر

فیزیولوژی ورزشی - فیزیولوژی ورزشی کاربردی

مریم السادات اصغری

الناز جاهد

خاطره فروتن

فاطمه زهرا ترشابی

فیزیولوژی ورزشی فیزیولوژی فعالیت ورزشی محض

سیده حمیده منجگانی

مژگان جعفری

مهسا عباسی

زهرا نوری مقدم

دانشکده علوم

عنوان رشته پذیرفته شدگان
شیمی- شیمی تجزیه

مهدیه قربانی

مژده چهکندی

شیمی- شیمی آلی

فاطمه صالحی عامل خسمخی

سیمین رمضانی مقدم مشهدی

شیمی- شیمی معدنی
شیمی- شیمی فیزیک
فیتوشیمی نجیبه جوکار
فیزیک- حالت جامد
فیزیک-فیزیک نجومی
فیزیک- ذرات بنیادی و نظریه میدانها
فیزیک- اتمی مولکولی
فیزیک- هسته­ای
زمین ساخت - تکتونیک عاطفه عباسی
پترولوژی
رسوب شناسی و سنگ شناسی رسوبی
چینه نگاری و دیرینه شناسی

دانشکده علوم ریاضی و آمار

عنوان رشته پذیرفته شدگان
ریاضی محض جبر
ریاضی محض آنالیز
ریاضی محض- هندسه (توپولوژی)
ریاضی کاربردی- بهینه سازی  
ریاضی کاربردی- آنالیز عددی
ریاضی کاربردی- ریاضی مالی سید علیرضا طباطبایی
ریاضی کاربردی- رمز و کد
آمار-آمارریاضی

دانشکده مهندسی

عنوان رشته پذیرفته شدگان
مهندسی مکانیک ساخت و تولید
مهندسی مکانیک طراحی کاربردی
مهندسی مکانیک تبدیل انرژی

حسین میرزایی

مجید عاملی

مهندسی معدن اکتشاف مواد معدنی زینب عمرانی
مهندسی معدن فرآوری مواد معدنی مریم رفعتی
مهندسی معدن-استخراج مواد معدنی

حسین خاکشور

زکریا رحمانی

مهندسی عمران-آب و سازه های هیرولیکی محمد مهدی قربان زاده
مهندسی عمران-سازه

علی عرب

زهرا نیکخواه

مهندسی عمران- مدیریت منابع آب

مهسا مردانی

الهام السادات مرتضوی مقدم

راضیه شمشیرگران

امیرحسین زمانی پور

رسول بشیری

مهندسی عمران-محیط زیست

فرزانه سروری

وحیده زارع

مهکامه دلریش

دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

عنوان رشته پذیرفته شدگان
مهندسی برق-سیستم­های قدرت

بنیامین رحمتی نیا

سید حسن موسوی

سید حسین موسوی

امیرحسین عبادیان

محمد علی نظری

سعید شیر محمدی

میلاد بیدار

مهندسی برق-مدارهای مجتمع الکترونیک

سید احسان حسینی

زهرا علیزاده

امیرحسین نخعی

مهناز افضلی

مهندسی برق مخابرات-سیستم

سید حسین حقیرالسادات

سوسن اکبرشاهی

آزاده کریمی

مهندسی برق-الکترونیک قدرت و ماشینهای الکتریکی

محمود شهریاری

حامد زارعی

مهندسی فناوری اطلاعات-فناوری اطلاعات

سعیده بارانی

راضیه حیدری راد

سیما میابادی

حمیدرضا عابدینی

دانشکده منابع طبیعی

عنوان رشته پذیرفته شدگان
مهندسی محیط زیست- منابع طبیعی ارزیابی و آمایش سرزمین سمیه مودی
مهندسی محیط زیست - منابع طبیعی آلودگیهای محیط زیست

مریم احمدی دستگرد

راضیه حسینی

علوم و مهندسی مرتع- مدیریت مرتع

حمیده کیانی

عاطفه بنان

علوم و مهندسی مرتع- گیاهان دارویی و صنعتی

محدثه صحراگرد

محبوبه پورحسنی

علوم و مهندسی آبخیزداری- حفاظت آب و خاک
علوم و مهندسی آبخیزداری- سیلاب و رودخانه

دانشکده هنر

عنوان رشته پذیرفته شدگان
باستان شناسی-پیش از تاریخ ایران

زهرا چراغی

بیتا بهدانی

باستان شناسی-دوران تاریخی ایران

نیره اسماعیلی

ثریا شاهسونی

باستان شناسی-تمدن و فرهنگ اسلامی ایران و سرزمین های دیگر

علی مدنیان

قاسم اکبرپور

دانشکده کشاورزی

عنوان رشته پذیرفته شدگان
اگروتکنولوژی- علوم علفهای هرز
علوم دامی تغذیه طیور فاطمه مهدی زاده
علوم دامی- تغذیه دام علیرضا عبداللهیان
علوم دامی- فیزیولوژی دام و طیور
ژنتیک و اصلاح دام و طیور
اگروتکنولوژی فیزیولوژی گیاهان زراعی زهرا اکبری
اگروتکنولوژی اکولوژی گیاهان زراعی
اگروتکنولوژی- علوم و تکنولوژی بذر
اگرواکولوژی
توسعه روستایی
علوم و مهندسی باغبانی-گیاهان دارویی

زهرا زارع

افسانه جمالی زاده

بیماری شناسی گیاهی مخدره مهربانی
ژنتیک و به نژادی

کبری یزدانی

مریم اکبری

علوم و مهندسی آب- منابع آب

اسد الله امجد سرابندی

مرضیه مرقسی درمیان

علوم و مهندسی آب- آبیاری و زهکشی دانیال الله یاری
علوم و مهندسی آب- سازه های آبی زهرا ابراهیمی