اردوی زیارتی ـ فرهنگی بسیج خاتم الانبیاء (ص) دانشگاه بیرجند برگزار شد

در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و به منظور بهره مندی از فضای معنوی بقعه متبرکه دختر امام موسی بن جعفر(ع) در روستای کاهی و تقویت وفاق و همدلی نیروهای بسیجی روز سه شنبه 22/3/976 75 نفر از اعضای بسیج خاتم الانبیاء دانشگاه بیرجند در قالب اردوی زیارتی ـ فرهنگی مزار بی بی زینب خاتون (س) را زیارت کردند.

در این اردو که حجه الاسلام و المسلمین محمد علی جعفری مسؤل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و سرگرد محمد اقبالیان مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی نیز حضور داشتند پس از زیارت، قرائت دعای توسل و تلاوت یک جزء قرآن کریم، نماز جماعت مغرب و عشاء اقامه شد و سپس در فضایی سرشار از معنویت روزه داران شرکت کننده افطار را صرف نمودند.

محمد اقبالیان مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی به رسالت بسیج کارمندان و برگزاری کنگره 2000 شهید استان خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: انجام تبلیغات محیطی و دیدار با خانواده شهدا بخشی از وظایف بسیج کارکنان در این کنگره خواهد بود.

حجه السلام محمدعلی جعفری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند با اشاره به آیه 138 سوره بقره اظهار داشت: بهترین رنگ، رنگ خداست و ماه رمضان فرصتی برای همرنگ خدا شدن و خدایی شدن انسان و جامعه است.

حجه السلام جعفری در بخش دیگری از سخنان خود افزود: از برکاتی که خداوند در ماه رمضان در اختیار بندگان خود قرار می دهد باید استفاده مناسب کرد.

وی در ادامه به شعار سال اشاره نمود و در مورد وظایف افراد در حمایت از کالای ایرانی سخنانی ایراد کرد.

50823545