انتصاب مدیر گروه آموزشی صنایع دستی دانشکده هنر

۳۰ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۱:۵۱ کد : ۲۰۱۴۰ اخبار دانشکده ها اخبار ستادی
تعداد بازدید:۳۵۱
طی ابلاغی از سوی دکتر احمد لامعی‌گیو رئیس دانشگاه بیرجند، دکتر مژگان خیرالهی عضو هیأت علمی گروه آموزشی صنایع دستی به مدت دو سال به سمت مدیر گروه آموزشی صنایع دستی دانشکده هنر منصوب شد.
انتصاب مدیر گروه آموزشی صنایع دستی دانشکده هنر

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه بیرجند، در بخشی از این ابلاغ آمده است؛ نظر به مراتب تعهد، تجارب و شایستگی‌های علمی و اجرایی سرکار عالی، به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت آموزشی و پژوهشی، به مدت دو سال به عنوان مدیر گروه آموزشی صنایع دستی دانشکده هنر منصوب می‌شوید. مقتضی است ضمن مطالعه دقیق سند چشم‌انداز و برنامۀ 5 ساله گروه، در خصوص نظارت بر حسن اجرای آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری، رئوس انتظارات دانشـگاه(بر اساس شـرح وظایف سازمانی، مصوبات هیأت نظارت، ارزیابی و تضـمین کیفیت و سـند چشم‌انداز) و دستورالعمل میزان و نحوه حضور و فعالیت اعضای هیأت علمی دانشگاه در طرح‌های تمام وقت عادی و ویژه اقدام لازم مبذول فرمایید.
همچنین دکتر لامعی در نامه جداگانه‌ای ضمن موافقت با استعفای فرزانه فخر از سمت مدیر گروه آموزشی صنایع دستی، مراتب قدرشناسی و سپاس خود را از تلاش‌های مجدانه و مثمرثمر ایشان اعلام کرد.
دکتر خیرالهی در سال 1398 مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی از دانشگاه هنر کسب کرد.

آخرین ویرایش۳۰ شهریور ۱۴۰۱