عقد تفاهم نامه گروه زمین شناسی دانشگاه بیرجند با دانشگاه تایوان با همکاری جناب آقای دکتر خطیب

۲۸ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۱ کد : ۱۵۰۸۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۷

با همکاری و هماهنگی های صورت گرفته توسط جناب آقای دکتر محمد مهدی خطیب، استاد تمام گروه زمین شناسی دانشگاه بیرجند، در تاریخ 20 اکتبر 2021 (چهارشنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۰) تفاهم نامه همکاری در زمینه های آموزشی، پژوهشی و فناوری میان گروه زمین شناسی دانشگاه بیرجند و دانشگاه تایوان به امضای طرفین قرار رسید. 

این تفاهم نامه با پیگیری جناب آقای دکتر خطیب، استاد تمام گروه زمین شناسی دانشگاه بیرجند بخش علوم زمین، آکادمی سینیکا، دانشگاه ملی تایوان منعقد شده. لازم به ذکر است مفاد این تفاهم نامه دارای 14 بند بوده و مدت اعتبار تفاهم نامه از مهر 1400 تا مهر 1405 خواهد بود. 

به موجب این  تفاهم نامه، طرفین قرارداد میتوانند در صورت فراهم بودن شرایط، تبادل استاد، محقق و پژوهشگر داشته باشند تا در انجام فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی همکاری نمایند. همچنین اساتید محترم این گروه آموزشی میتوانند جهت گذراندن فرصت های مطالعاتی، از محیط، اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه تایوان بهره مند شوند. دانشجویانی که قصد گذراندن فرصت مطالعاتی در دانشگاه تایوان را داشته باشند نیز میتوانند بر اساس مفاد این تفاهم نامه اقدامات لازم را صورت دهند. 

همچنین در میان بندهای قرارداد، علاوه بر تعهدات علمی در حوزه تخصصی زمین شناسی، مقرر گردیده که دانشگاه بیرجند آمادگی برگزاری دوره های آموزش زبان فارسی را دارد و دانشجویان محترمی که از این موسسه معرفی شوند میتوانند در قالب کلاسهای آموزشی، زبان فارسی را در دانشگاه بیرجند فرابگیرند.   

جهت اطلاع از تمامی مفاد تفاهم نامه، میتواند فایل پی دی اف زیر را مشاهده فرمایید


لینک دانلود فایل