بیانیه دعوت به مشارکت در انتخابات ‎رئیس ستاد انتخابات دانشگاهیان خراسان جنوبی

۰۶ تیر ۱۴۰۳ | ۱۳:۲۱ کد : ۲۸۲۴۳ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۷۸۶
بیانیه دعوت به مشارکت در انتخابات ‎رئیس ستاد انتخابات دانشگاهیان خراسان جنوبی

«انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی روز جشن ملی و حماسه‌آفرینی است».
‌‌‏مقام معظم رهبری (مدّظلّه العالی)

جمعه، هشتم تیرماه 1403، میعاد حضور میلیونی ملت در حماسه انتخابات و روز تجلّی گوهر درخشانِ عـزم و اراده‌ی جمهور در برابر چشم جهانیان است. مشارکت گسترده ایرانیان و حضور پرشور  اقشار مختلف، نشانه‌‌ای آشکار از استحکام پایه‌های مردم‌سالاری دینی و دلبستگی همگانی به این موهبت بزرگ پروردگار است که مرد و زن ایرانی را در آزمونِ میدان‌عمل، سرافراز و روسفید خواهد کرد.
اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی استان، ضمن دعوت به حضور پرشور و ایجاد نصاب تازه در انتخابات، این فریضه ملی را فرصتی برای پیشرفت روزافزون ملت ایران در عرصه‌ی حضور و بروز قدرتمندانه جهانی می‌دانم و بر این باورم که دستان پرتوان ملت، بار دیگر بدخواهان و کین‌ورزان و حسودان را عقب خواهد راند و دل دوستان و تحسین‌کنندگان خود را لبریز از شادی و افتخار خواهد کرد. پیروز انتخابات 8 تیر، مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی خواهند بود که به رغم توطئه و تلاش دشمنان، توانسته است اعتماد این ملت بزرگ را به‌طور فزاینده جلب کند و در هر دوره درخشش تازه‌ای نشان دهد.
در پایان به روح بلند و ملکوتی شهیدان رخداد پرواز اردیبهشت، به‌ویژه سیّدالشهدای خدمت، حضرت آیت‌الله رئیسی، ادای احترام نموده و  وظیفه خود می‌دانیم در آزمون سرنوشت‌ساز 8 تیر با حضور در انتخابات، رسالت ملی و دینی خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه به انجام رسانیم.

احمد لامعی گیو
‎رئیس دانشگاه
‎رئیس ستاد انتخابات دانشگاهیان خراسان جنوبی

 

کلید واژه ها: پیام انتخابات لامعی رئیس دانشگاه

آخرین ویرایش۰۹ تیر ۱۴۰۳