انتصاب سرپرست مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند

۱۱ آبان ۱۳۹۸ | ۲۰:۰۷ کد : ۵۱۲۱ اخبار برگزیده اخبار دانشکده ها اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۹۱
طی ابلاغی از سوی دکتر احمد خامسان رئیس دانشگاه بیرجند، دکتر محسن خطیبی‌نیا عضو هیأت علمی گروه آموزشی مهندسی عمران به سمت سرپرست مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه منصوب شد.
انتصاب سرپرست مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بیرجند، در بخشی از این ابلاغ آمده است؛ نظر به مراتب تعهد، تجارب و شایستگی‌های علمی و اجرایی جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت آموزشی و پژوهشی به عنوان سرپرست مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه منصوب می‌شوید. اطمینان دارم با اتکال به خداوند سبحان و بهره‌گیری از مشارکت و همفکری همکاران دانشگاهی، منشاء خدمات ارزنده‌ای خواهید بود.
دکتر محسن خطیبی‌نیا دانشیار پایه 9 دانشگاه بیرجند و عضو هیأت علمی گروه آموزشی مهندسی عمران است. وی دارای مدرک دکتری عمران سازه از دانشگاه شهید باهنر کرمان است.
از سوابق علمی و پژوهشی دکتر خطیبی نیا می توان به ارائه 35 مقاله در کنفرانس‌های داخلی، 9 مقاله در همایش‌های خارجی،  ارائه 33 مقاله ISI و علمی و پژوهشی، انتشار یک فصل کتاب به زبان بین المللی و داوری 20 مقاله ISI و  علمی و پژوهشی اشاره کرد.

معاون آموزشی دانشکده مهندسی، مدیر گروه آموزشی مهندسی عمران دانشکده مهندسی از سال 1395 تا 1397، نماینده دانشگاه در کارگروه مصالح ساختمانی اداره استاندارد خراسان جنوبی، نماینده دانشگاه در کارگروه زلزله و مخاطرات طبیعی اداره راه، مسکن و شهرسازی خراسان جنوبی از سال 1396 تا کنون  و عضو کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه بیرجند بخشی از سوابق اجرایی وی می باشد.

{ رزومــه }