تمدید انتصاب مدیر گروه آموزشـی مهندسی مخابرات دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۴ کد : ۷۹۹۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۲۸
طی ابلاغی از سوی دکتر احمد خامسان رئیس دانشگاه بیرجند، دکتر محمدحسن مجیدی عضو هیأت علمی گروه آموزشی مهندسی مخابرات به سمت مدیر گروه آموزشـی مهندسی مخابرات دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر منصوب شد.
تمدید انتصاب مدیر گروه آموزشـی مهندسی مخابرات دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه بیرجند، در بخشی از این ابلاغ آمده است؛ نظر به مراتب تعهـد، تجـارب و شایسـتگی‌هـای علمی و اجرایی جنـاب‌عالی و با تشـکر از اقـدامات و تلاش‌های مسـتمر، مثمرثمر و ارزشـمند شما در دو سال اخیر، به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت آموزشی و پژوهشی، با تمدید انتصاب شما در سمت مدیر گروه آموزشـی مهندسی مخابرات دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر به مدت دو سال موافقت می‌شود. در این راسـتا، رئوس انتظارات دانشگاه بر اساس شرح وظایف سازمانی، مصوبات هیأت نظارت و سند چشم‌انداز، به پیوست جهت آگاهی و برنامه‌ریزی مناسب برای اجرا تقدیم می‌گردد.

دکتر محمدحسن مجیدی استادیار گروه آموزشی مخابرات دانشگاه بیرجند است وی در سال 2014 میلای مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته مهندسی مخابرات ـ سیستم از دانشگاه سانترال سوپلک فرانسه دریافت کرد.

چاپ 15 مقاله ژورنالی و کنفرانسی، مدیر گروه مهندسی مخابرات، معاون گروه مهندسی مخابرات، مسئول کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشکده برق و کامپیوتر ، مشاور فرهنگی انجمن علمی مهندسی مخابرات، مشاور فرهنگی دانشکده برق و کامپیوتر، نماینده انجمن رمز ایران در دانشگاه بیرجند  و مسئول راه اندازی شاخه دانشجویی انجمن رمز دانشگاه بیرجند، عضویت در موسسه مهندسان برق و الکترونیک IEEE ، عضو شورای پژوهشی اداره کل آموزش فنی حرفه ای خراسان جنوبی، عضو کمیته تخصصی داوری کتاب دانشکده و راه اندازی کارگاه جوار دانشگاهی فنی و حرفه ای (آزمایشگاه اتوماسیون و مکاترونیک) بخشی از سوابق آموزشی، پژوهشی و اجرایی ایشان است.

( رزومه )