اخبار

امکان دسترسی مدرسین مدعو به خلاصه نتایج ارزشیابی کیفیت تدریس از طریق پرتال پویا

امکان دریافت خلاصه نتایج ارزشیابی کیفیت تدریس برای مدرسین مدعو دانشگاه از طریق پرتال پویا (https://puya.birjand.ac.ir - آموزشی- سایر- پرونده ارزشیابی کیفیت تدریس فراهم شده است و برای دریافت گواهی نیازی به مراجعه حضوری به مدیریت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه نیست.

ادامه مطلب
جلسه هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استان خراسان جنوبی

برگزاری جلسه هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استان خراسان جنوبی

جلسه هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استان خراسان جنوبی با موضوع بررسی وضعیت آموزش الکترونیکی در دانشگاه‌ها و موسسات استان خراسان جنوبی در ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ بصورت مجازی برگزار گردید.در این جلسه روند ارائه آموزش الکترونیک مورد ارزیابی قرار گرفته و در این راستا موضوعاتی از جمله موارد ذیل مورد تصویب قرار گرفت. - دانشگاه‌ها و موسسات استان در خصوص برگزاری دقیق و منظم جلسات کلاس درس از نظر کمیت و کیفیت در سامانه های آموزش الکترونیکی دقت نظر لازم را بنمایند. -دستورالعمل برگزاری کلاس‌ها بصورت مجازی و متناسب با نوع هر درس(تئوری، عملی، تئوری-عملی) توسط دانشگاه‌ها و موسسات تهیه و ملاک عمل قرار گیرد. -امکان گزارش گیری دقیق از سامانه آموزش الکترونیک فراهم آید. -افزایش پهنای باند و افزایش سرعت اینترنت و افزایش حجم ذخیره سرور جهت تسهیل فعالیت‌های آموزشی اساتید و دانشجویان انجام شود. -ساز و کارهای لازم در خصوص رسیدگی به شکایت و ادعاهای دانشجویان و مدرسان در ارتباط با سامانه مجازی توسط آموزش دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تعریف و ابلاغ شود. این جلسه در ساعت ۱۲ ظهر به پایان رسید.

ادامه مطلب
اطلاعیه برگزاری کارگاه آموزشی

اطلاعیه برگزاری کارگاه آموزشی:(تدریس، پژوهش و انتشار دستاوردهای پژوهشی)

برگزاری کارگاه آموزشی: (تدریس، پژوهش و انتشار دستاوردهای پژوهشی) ویژه:اعضای هیأت علمی دانشکده‌های علوم؛ کشاورزی؛ منابع طبیعی و محیط زیست (اولویت دانشکده علوم)

ادامه مطلب