درخشش انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه در سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۲۳:۵۱ دستاوردها و افتخارات
تعداد بازدید:۵۴۰
در این دوره از مسابقات که با حضور ۹۷۰۰ انجمن علمی دانشجویی برگزار شد، دانشگاه بیرجنداز میان ۳۵ اثر ارسالی به دبیرخانه سیزدهمین دوره این جشنواره، حائز ۴ رتبه در این دوره از مسابقات شد.
درخشش انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه در سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت، پیش از طهر روز دوشنبه 25 اسفندماه و با حضور دکتر غلامی، وزیر علوم،تحقیقات و فناوری، دکترغفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از انجمنهای علمی دانشجویی سراسر کشور بصورت مجازی  برگزار شد.

محمودی زاده، کارشناس انجمنهای علمی دانشجویی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی گفت: در این دوره از مسابقات که با حضور 9700 انجمن علمی دانشجویی برگزار شد، دانشگاه بیرجنداز میان 35 اثر ارسالی به دبیرخانه سیزدهمین دوره این جشنواره، حائز 4 رتبه در این دوره از مسابقات شد. وی در ادامه افزود: انجمن علمی زمین شناسی در بخش کارآفرینی حائز رتبه اول این مسابقات گردید. همچنین در بخش کتاب، سید محمدرضا مزینانی با کتاب دوران نامه داورزن، جایگاه دوم این مسابقات را از آن خود کرد. محمودی زاده در ادامه افزود: انجمنهای علمی زمین شناسی و فیزیک در بخش فعالیت خلاقانه با برگزاری کارگاه ملی رشد بلور های زینتی و صنعتی، شایسته تقدیر شناخته شدند. همچنین در بخش انجمنهای علمی دانشجویی برتر، انجمن علمی دانشجویی زمین شناسی شایسته تقدیر انتخاب شد.

شایان ذکر است سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت از تاریخ 23 لغایت 25 اسفندماه به میزبانی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد. معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند کسب این موفقیت را به مجموعه دانشجویان فعال در حوزه انجمنهای علمی دانشجویی تبریک عرض می کند.